Mocna odpowiedź Kolpingu!

Podopieczni trenera Dziukiewicza po bolesnej porażce z działdowskim Dekorglassem, powrócili w wielkim stylu wygrywając 3:0 z GMKS-em Strzelec Frysztak. Jedynego seta przegrał Bartosz Such.

W pierwszym pojedynku spotkali się Robert Floras oraz lider gospodarzy Paweł Platonow. Jarosławianin ograł Platonowa 3:0, któremu w pojedynczym secie najwięcej zdobyć udało się 8 punktów. Po niezbyt emocjonującym pierwszym starciu Wang Zeng Yi, równie łatwo ograł Michała Dąbrowskiego. Po Polaku, chińskiego pochodzenia widać było, że poprzednia porażka z Patrykiem Chojnowskim była tylko kwestią formy dnia. W ostatnim pojedynku Mateusz Czernik musiał bronić honoru Strzelca Frysztak, i po części udało mu się to, gdyż ugrał seta z faworyzowanym Bartoszem Suchem. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 3:0 dla gości z Jarosławia. Następny mecz tenisiści Kolpingu rozegrają 1 grudnia o godzinie 18 u siebie z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Tym razem relacja wyjątkowo krótka, za co przepraszamy, ale emocji nie było za wiele i nie bardzo jest o czym pisać.

GMKS Strzelec Frysztak : PKS Kolping Frac Jarosław 0:3

Paweł Platonow : Robert Floras 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)

Michał Dąbrowski : Wang Zeng Yi 0:3 (12:14, 6:11, 6:11)

Mateusz Czernik : Bartosz Such 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 10:12)